anasayfa
Yorumlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorumlar

user

EMİR ÖZCAN CAN

Ada evlerine ailemle 4. gelişim. Temiz evleri, sıcak, güler yüzlü sahipleriyle aile için ideal ve harika bir yer. Ayrıca sahil ve denizde çok temiz.

user

nedret kuralay

- Denize çok yakın. İşletmeciler halk tipi rahat ve yardımsever. Zor beğenen biri değilseniz bu fiyatlarla oldukça uygun.

user

Erkan Kalaycıoğlu

Selma Ana'nın ellerini öpmeden çıkmayınız. Yüreklerindeki sevgi bulaşsın üzerinize, denizi koklayın, gece yıldızları izleyin, kerahat vaktidir her daim, sohbetler edin, bir yere kıvrılıp uyuyun dalga sesleri örtsün üstünüzü, sevgiler

user

Taner KILINÇ

6 yıldır geldiğim ve seneye yine geleceğim bir güzellik.Sıcak yüzlü insanlar(özellikle selma teyze).Deniz burnunun dibinde.Denizin güzelliğini anlatmaya gerek bile yok.Balıklarla yüzüyorsun.Tarçın'a selamlar.

user

Burcu Bagci

Ayrılırken cok üzüldüğüm tesis. Denize yakın olması inanilmaz konfor. Evler ferah ve geniş ki biz zaten evimizde gibiydik. Ayrica bir şansımız oldu tesis sahibi Emel abla datça'da bize yerel rehberlik etti. Tesiste mini club var ki biz asik olduk.Emel Hanim boyama atölyesini cocuklarla paylasiyor, taş boyama yapıyorlar. Enfes işler çıkarıyorlar... bir de Topraklari var oyuncak bebek :) yerleri hep dolu olduğundan önceden rezervasyon yapmanızda fayda var.

X
Yorum Ekle

Ad, Soyad

E-Posta

Yorumunuz